Éves állások

Nálunk a munkavégzés különleges, tiszta levegőjű és természetes környezetben zajlik!

Üdülőfalunk az alábbi területeken kínál egész éves munkalehetőségeket:

  • RECEPCIÓ - HÁZIGAZDA
  • FELSZOLGÁLÓ

KÉRJÜK ÉRDEKLŐDJÖN VAN-E FELVÉTEL ADOTT IDŐSZAKBAN!

Alapvető elvárásaink mindkettő területen:

- Kedves, vendégorientált szemlélet
- Pozitív gondolkodás, kreativitás
- Együttműködés
- Becsületesség
- Precizitás
- Angol és/vagy német nyelv alap szintű használata
-Teherbírás (a vendéglátásból adódó szezonalitás tolerálása)

Az állások betöltéséhez jogosítvány és autó szükséges. Ezek hiányában egyedi megbeszélés szerint bentlakást tudunk biztosítani.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem (egyedi megállapodás tudástól és teljesítménytől függően)
- Éves állás
- Szép munkakörnyezet
- Fiatalos csapat
- Önmegvalósítás

A RECEPCIÓS-HÁZIGAZDA FELADATKÖR ÁLTALÁNOS LEÍRÁSA:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel írásban és szóban
  • Ajánlatok elkészítése, kiküldése, opciók számontartása
  • Részvétel a szervezett programokon (pld. kirándulás, segítség a csapatépítő játék lebonyolításában)
  • Szállodai szoftver kezelése (szobafoglalások optimalizálása)
  • Rendezvények figyelemmel kísérése (vendégérkezéstől távozásig)
  • Készletnyilvántartások

Az ideális jelölt egyéb jellemzői:

  • Szakirányú végzettség
    (pld. idegenforgalmi, vendéglátás, szállodaipar, rendezvényszervezés, asszisztensi képesítés)
  • Legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office, internet ismerete
  • Kiváló kommunikáció (szóban, írásban, magyar és angol/német nyelven
  • Egyéb készségek előnyt jelentenek (pld. animátor, sport-művészet-rekreáció kompetencia)

Fényképes önéletrajzokat a karrier@somogykertje.hu mail címre várjuk.

A FELSZOLGÁLÓ FELADATKÖR ÁLTALÁNOS LEÍRÁSA:

  • Reggeliztetés, a’la carte és félpanziós menük felszolgálása
    (panzió és betérő vendégek ellátása)
  • Étlap-itallap és borlap ismeret
  • Aktív részvétel a rendezvényeken
  • Éttermi szoftver kezelése
  • Étterem és éttermi eszközök tisztántartása, elkészítése
  • Árurendelés (engedéllyel) és átvétel
  • Igény esetén készletnyilvántartások vezetése

  • Szakirányú végzettség vagy min. 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció (szóban, írásban, magyar és angol/német nyelven)
  • Káros szenvedélyektől mentes életvitel

Speciális ajánlatok